درباره ما

ما در اوج سئو (ایران سئو سایت قدیم) دائما تغییرات الگوریتم های موتورهای جست و جو را رصد میکنیم و از روش های جدید در انجام پروژه های مختلف بهره میگیریم و در کنار فعالیت خود به برندینگ و بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما اهمیت ویژه ای می دهیم.

برای ما کانتنت مارکتینگ مهم است چرا که محتوا در مجموعه ما حرف اول را میزند.با بررسی مقالات تخصصی وب سایت متوجه خواهید شد تمامی آن ها اختصاصی و به روز هستند.

تیم بهینه سازی سایت

اوج سئو مدیریت آن بر عهده جناب آقای محمد دانیالی است. به روز رسانی و بهینه سازی و تغییرات ساختاری آن را بر عهده دارند که همگی دارای مدارک ارشد تحصیلی در رشته مربوط به خود هستند.

  • مهندس محمد دانیالی
  • مهندس مهرداد طاهری

در صورتی که در ضمینه های مختلف مانند بازاریابی میتوانید به ما کمک کنید حتما از آن استقبال خواهیم کرد.

 * * * مفتخریم اولین سایت خدمات تخصصی بهینه سازی هستیم که موفق به دریافت  نماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شده ایم که در پایین سایت سمت چپ قابل ملاحظه می باشد که به معنی شفافیت در کسب و کار اینترنتی ما می باشد.

 

مدارک و دوره ها :

 

۱-  گوگل آنالیتیک :

 

certificate google-analytics mohammad daniali

۲- گوگل ادورز ( تبلیغات کلیکی )

certificate google adwords mohammad daniali

 

 

برای دیدن نمونه کارهای ما به صفحه نمونه کارها و برای سفارش ، آدرس سایت و کلمات کلیدی مد نظر خود را برای ما ایمیل نمایید.

کانال تلگرام سئو

برای ورود به کانال تلگرام روی لینک زیر کلیک کرده و سپس عضویت را بزنید ما در اینجا مطالب به روزی از دنیای دیجیتال مارکتینگ برای شما منتشر میکنیم.

کانال تلگرام سئو

Save