نمونه کار

توجه : در این صفحه میتوانید نمونه کارهای سئو و بهینه سازی ایران سئو سایت را که طی سالیان اخیر و برای سایر شرکت های طراحی سایت و یا به صورت شخصی انجام شده است را مشاهده نمایید.کاربران محترم توجه نمایند ممکن است به دلیل مشغله کاری نمونه کار ها به روز رسانی نشود و یا با گذشت زمان و پایان قرار داد همکاری و عدم تمدید آن از پشتیبانی ما خارج شده باشند.در صورتی که مشتریان عزیز نخواهند که پروژه های آن ها در نمونه کارهای سئو قرار بگیرند در این صفحه قرار داده نخواهند شد. فایل ورد دقیق تر کلمات کلیدی کار شده اماده شده است که میتوانید تماس بگیرید و درخواست بدین ارسال کنیم.

همکاری بلند مدت را با شرکت لیزارد وب که بیشتر پروژه های طراحی سایت و سئو  پزشکی را مد نظر دارند  آغاز کردم که در ابتدا تعدادی از سایت ها به صورت غیر اصولی کار شده بود و کاهش رتبه شدید داشتند . در مدت زمان حدود ۲ ماه و نیم از شروع فعالیت بنده در  این شرکت نتایج زیر حاصل شده است که با این تعداد سایت به نوعی یک رکورد در بهینه سازی سایت و افزایش رتبه این پزشکان عزیز را داشت.میتوانید کلمات را در گوگل سرچ کند و مشاهده کنید این افزایش رتبه در گوگل باعث افزایش بازدید می شود.

سئو سایت پزشکی :

۱- سایت کلینیک دکتر امیر بهتاش امیری با کلمات کلیدی  : ختنه – دکتر ختنه – کلینیک ختنه تهران – متخصص ختنه – ختنه با لیزر

ادرس سایت  : http://khatneh.ir

۲- مطب دندانپزشکی زیبایی دکتر سامه کشاورزیان : لمینت دندان – سامه کشاورزیان – لمینت دندان تهران     http://dentallaminate.ir/

۳- دکتر عسکری متخصص روانپزشک : کلمات سخت “روانپزشک” – دکتر روانپزشک – روانپزشک تهران – کامران عسگری

drkamranaskari.ir/

۴- دکتر مامک پارکی : لیزر واژن – جراحی زیبایی واژن  drmamakparki.com

۵- دکتر رکنی دندان پزشک اطفال :  دندان پزشک اطفال – دندانپزشکی بدون درد – دکتر دندان پزشک اطفال – دندانپزشک کودک

۶ – سایت دکتر قراگوزلو :  دندان پزشکی زیبای – مطب دندانپزشکی زیبایی        dentistry-cosmetic.ir

۷ – مرکز رادیولوژی دکتر بصیری  : رادیولوژی – رادیولوژی فک – رادیولوژی صورت – رادیولوژی دهان – رادیولوژی دهان فک و صورت

drbassiriradiology.ir

 

سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی جهان آر سی

سئو و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی جهان آر سی (jahanrc . com )مرجع خدمات دستگاه های الکترونیک سرگرمی توسط iranseosite انجام گرفته است. این سایت در یک سری از کلمات کلیدی رتبه های خوبی دارد که باید حفظ شوند.به مرور به دایره کلمات کلیدی این وب سایت افزوده خواهد شد. مجموعه جهان آرسی در حال حاظر درکلماتی مانند کواد کوپتر ،خرید کوادکوپتر،هلی شات،کوادروتور و مشتقات این کلمات رتبه های برتر را دارد که میتوانیم بگوییم بیشترین سهم فروش این دستگاه ها متعلق به همین مجموعه می باشد.شما نیز اگر دارای فروشگاه اینترنتی می باشید میتوانید با عقد قرار داد طولانی مدت با ما ضمن نگه داری رتبه های شما به افزایش فروش و سود دهی شرکت شما کمک خواهیم کرد.

ایران سئو سایت تعداد پروژه های محدود اما طولانی مدت را هدایت می کند و کسب نتایج زود گذر در پلن کاری ما جایی ندارد.

با ما تماس بگیرید. . .

 

سئو سایت خرید و فروش حیوانات سایمون کت :خرید گربه – فروش گربه – فروش گربه پرشین  simoncat.ir

سایت تم تولد اژه  :  تم تولد – بادکنک تم  – تم تولد بزرگسال – تم جشن و پارتی – لوازم جشن و پارتی – ماسک جشن

 

 

ایران سئو سایت را یک تیم با تجربه که در ضمینه سئو وبازاریابی اینترنتی سال ها است فعال هستند تشکیل داده است.ما کلماتی با رقابت بسیار بالا مانند سئو را به خوبی و به صورت پایدار در رزومه کاری خود داریم جهت دریافت نمونه کارهای بیشتر میتوانیدهمین حالا با ما تماس بگیرید.

سئو سایت فروشگاه اینترنتی

مدیران سایت ایران دیزاین استور فعالات تجارات الکترونیک هستند که زیرمجموعه ایران سئو سایت محسوب می شود هدف ما از بهینه کردن این سایت قرار گرفتن در صدر نتایج جست وجو با یک سری کلمات مرتبط به طراحی فروشگاه اینترنتی است که در حاضر رتبه خوبی کسب کرده است و تلاش برای در صدر قرار گرفتن مشتقات کلمه نیز ادامه دارد وبه زودی سایت برتر در ضمینه طراحی سایت فروشگاهی خواهد بود.ساختار سایت مناسب و محتوای یکتای سایت بسیار به بهینه سازی سایت کمک خواهد کرد.اگر فروشگاه شما نیاز به سئو وبهینه سازی دارد با ما تماس بگیرید.

بهینه سازی وب سایت تکنو تک ماشین

بهینه سازی وب سایت تکنوتک ماشین را برای کلمات سی ان سی چوب و پرس وکیوم انجام دادیم.این وب سایت تحت پشتیبانی شرکت راوک نگار پارس با تجربه ۱۲ ساله در ضمینه طراحی سایت و عضو رسمی شورای انفورماتیک می باشد که تیم ایران سئو سایت مدت زیادی است با این شرکت همکاری دارد و پروژه های متعددی را به سر انجام رسانده ایم که با گذشت ماه ها از بهینه سازی آن ها هنوز رتبه خود را از دست نداده اند.پایداری نتایج جست و جو که نتیجه آن افزایش فروش خواهد بود مهم ترین هدف تیم ما می باشد.

سئوی سایت صنعتی های تکنیک

سایت های تکنیک جزء اولین سایت های صنعتی ما بود که سال ها پیش بهینه سازی شد تا در نهایت در کلماتی مانند سیستمهای الکترونیک صنعتی و کنترلر حرارتی در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرد.ابتدا ساختار سایت  و مشکلات دامنه سایت برطرف شد سپس شروه به تولید محتوا (کانتنت مارکتینگ) کردیم تا با توجه به اهداف مشخص شده کار پیش رود.گروه صنعتی های تکنیک در سال ۱۳۸۵ توسط بنیامین ریحانی شروع به فعالیت در زمینه فروش و پشتیبانی نمود.

بهینه سازی سایت شرکتی آتی بالابر

 

بهینه سازی سایت اتی بالابر بر عهده تیم ایران سئو سایت قرار دارد که پشتیبانی وطراحی سایت توسط شرکت راوک نگار پارس انجام شده است.شرکت آتی بالابر با مدیران و کارکنان مجرب با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع بالابر هیدرولیکی و آسانسوری و ساخت دستگاه های هیدرولیکی برقی و دستی فعالیت دارد خوشبختانه با تلاش تیم ما سایت را در کلمات بالابر و نفر بر و ویلچربر که کلمات پر رقابت این صنف می باشد در رتبه های برتر قرار داده ایم.