قرار داد

نمونه قرار داد سئو را در جهت آشنایی مشتریان گرامی با مفاد همکاری ایران سئو سایت به عنوان مجری پروژه در این صفحه قرار داده ایم که میتوانید آن را دانلود و مطالعه بفرمایید.

همانطور که در مقاله سئو چیست توضیح دادیم seo شامل ده ها فاکتور مهم و ضروری است که هر یک تاثیر خاصی بر یک پروژه خواهند داشت .برای اینکه یک پروژه بهینه سازی سایت نتیجه مناسبی داشته باشد و سئو کار و مشتری راضی باشند حتما نیاز به همکاری این دو با هم در یک شرایط صادقانه و منصفانه تحت عنوان قرار داد سئو خواهد بود .

قرار داد سئو و بهینه سازی سایت

بله مشتری هم باید همکاری داشته باشد تا متخصص بهینه سازی بتواند کار خود را به نحو احسن انجام دهد. ایران ایران سئو سایت سایت دغدغه مشتریان را کاملا درک می کند و درهمین راستا قرار داد بسیار مناسبی را تهیه کرده است.

به منظور آشنایی هرچه بیشتر مشتریان عزیز با مفاد قرار داد ها  و بند هایی که ما تهیه کرده ایم نمونه قرار داد سئو و بینه سازی سایت را در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد و با اطلاعات کامل تری با ما تماس بگیرید.

 

لازم به ذکر است قرار داد دارای انعطاف میباشد و میتواند در برخی موارد تغییراتی را اعمال کرد.

لطفا فایل وورد زیر را دانلود کنید و با دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن هرگونه سوال با ما از طریق صفه تماس با ما و یا شماره تلفن ۲۰۹۱۲۳۶۱۱۴۶۹ (پشتیبانی مستقیم مشتریان)  تماس حاصل فرمایید.

با تشکر – تیم بهینه سازی ایران سئو سایت

روی لینک زیر کلیک کنید تا فایل در اختیار شما قرار بگیرد.

 

قرار داد سئو و بهینه سازی سایت