قرار داد

 این نمونه قرار داد را در جهت آشنایی مشتریان گرامی با مفاد همکاری اوج سئو به عنوان مجری پروژه در این صفحه قرار داده ایم که میتوانید آن را دانلود و مطالعه بفرمایید.

همانطور که در مقاله سئو چیست توضیح دادیم seo شامل ده ها فاکتور مهم و ضروری است که هر یک تاثیر خاصی بر یک پروژه خواهند داشت .برای اینکه یک پروژه بهینه سازی سایت نتیجه مناسبی داشته باشد و سئو کار و مشتری راضی باشند حتما نیاز به همکاری این دو با هم در یک شرایط صادقانه و منصفانه تحت عنوان قرار داد سئو خواهد بود .

قرار داد سئو و بهینه سازی سایت

بله مشتری هم باید همکاری داشته باشد تا متخصص بهینه سازی بتواند کار خود را به نحو احسن انجام دهد. ما دغدغه مشتریان را کاملا درک می کنیم و درهمین راستا قرار داد بسیار مناسبی را تهیه کرده است.

به منظور آشنایی هرچه بیشتر مشتریان عزیز با مفاد قرار داد ها  و بند هایی که ما تهیه کرده ایم نمونه قرار داد بهینه سازی سایت را در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد و با اطلاعات کامل تری با ما تماس بگیرید.

 

لازم به ذکر است قرار داد دارای انعطاف میباشد و میتواند در برخی موارد تغییراتی را اعمال کرد.

لطفا فایل وورد زیر را دانلود کنید و با دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن هرگونه سوال با ما از طریق صفه تماس با ما و یا شماره تلفن ۰۹۱۲۳۶۱۱۴۶۹ (پشتیبانی مستقیم مشتریان)  تماس حاصل فرمایید.