آموزش سئو

بررسی آنلاین ریدایرکت 301

تغییر آدرس سایت بدون افت رتبه در گوگل

آموزش سئو, اخبار سئو 2

2 Kommentare

  1. سلام... ممنون بابت مطلب خوبتون... من الان یک سایت دارم به اسم site .ir که در اون یک برگه مهم وجود داره به اسم name1 که در اون کلی مقاله (نوشته) دارم، حالا میخوام این برگه رو از بین ببرم و به جاش یک پوشه در روت سایتم به اسم name1 ایجاد کنم تا ساب فولدر باشه تا بتونم در اون وردپرس با قالبی متفاوت نصب کنم. سوالم اینجاست که برای این کار من حتما باید اول برگه www.site . ir/name1 رو به اسم دیگه ای مثل name2 تغییر بدم و بعد ساب فولدری به اسم name1 درست کنم تا وردپرس رو روی اون نصب کنم یا اینکه راهکار دیگه ای وجود داره؟ سوال بعدیم که بسیار مهمه این هست که چطوری مقالات قبلی در برگه name1 رو بدون افت سئو به ساب فولدر جدید name1 انتقال بدم؟ امیدوارم من رو راهنمایی کنید. با تشکر از آموزش های خوبتون.
    1. ببینید دوست عزیز شما مهمه که کد های ریدایرکت به درستی استفاده نمایید. در مورد سوال شما توصیه نمیکنم ساب دامین بزنید اما اگر زدین حتما کل محتوا را منتقل کنید و در کنسول گوگل معرفی کنید . چیزی که مهمه این هست که یک مطلب شما دو بار در دامنه تکرار نشده باشد .

Kommentar hinterlassen

Ihre Email-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Sie können diese HTML-Tags und Attribute verwenden: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>